Do współpracy przy Grand Mobile Photo zaprosiliśmy firmy, które tak, jak my, cenią kreatywność, odwagę patrzenia i ciekawość świata.

Samsung inspiruje świat i kształtuje przyszłość poprzez wyjątkowe idee oraz innowacyjne technologie. Firma Samsung aktywnie kreuje i definiuje nowe standardy w świecie telewizorów, smartfonów, urządzeń ubieralnych, tabletów, rozwiązań cyfrowych, systemów sieciowych, pamięci, technologii LSI, półprzewodników oraz rozwiązań LED.

Play jest siecią, w której spotykają się nowoczesne technologie i ogromne możliwości. Od samego startu w 2007 roku dostarczamy naszym klientom zaawansowane rozwiązania technologiczne i wyznaczamy kierunek rozwoju całej branży, dzięki czemu zaufało nam ponad 15 milionów klientów.

BAT w Polsce jest częścią międzynarodowej firmy tytoniowej, sprzedającej swoje produkty na ponad 180 rynkach całego świata. Nasza firma stawia sobie za cel, by jej produkty najlepiej zaspokajały potrzeby dorosłych osób palących. Jednocześnie podkreślamy, że realizujemy nasze zamierzenia handlowe w sposób zgodny z racjonalnymi oczekiwaniami, jakie społeczeństwo może stawiać przed odpowiedzialnym producentem wyrobów tytoniowych w XXI wieku. Na polskim rynku do Grupy BAT należą trzy spółki: BAT z siedzibą w Warszawie zajmująca się działalnością dystrybucyjno-marketingową, BAT w Augustowie o charakterze produkcyjnym oraz CHIC Group, spółka zarządzająca największą siecią dystrybucji i sprzedaży papierosów elektronicznych w Europie (eSmoking World), fabryka płynów do papierosów elektronicznych eSmoking Liquids oraz jednostka badawcza eSmoking Institute.

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS jest największą w Polsce organizacją zbiorowego zarządzania prawami autorskimi. Ma ponad 100 lat doświadczenia, wiedzę i narzędzia. Co roku przekazuje twórcom wiele milionów złotych należnych im wynagrodzeń. Zrzesza kompozytorów, autorów tekstów, scenarzystów, dramatopisarzy, tłumaczy, plastyków, choreografów oraz twórców innych dziedzin sztuki, a także wydawców muzycznych. Jako stowarzyszenie prowadzi szeroką działalność socjalną na rzecz swoich członków. Jest też jednym z największych w Polsce mecenasów kultury.

Tworzymy przestrzeń do komunikacji. Znamy się na outdoorze i realizujemy kampanie, które przynoszą zysk. Pomagamy opowiadać historie marek. Zwracamy uwagę, aby informacje o produktach, usługach pojawiały się u odpowiednich osób, w odpowiednim czasie, dobrym otoczeniu i trafionym kontekście. Stawiamy na jakość i skuteczność nośników, bo zależy nam na dobrze, pod każdym względem, przedstawionych historiach.

Partnerzy medialni

IgersPoland to polska część globalnego ruchu Igers zrzeszająca ponad 20 grup miejskich i regionalnych.
Promuje najlepszych autorów i ich zdjęcia, organizuje wystawy fotograficzne i wydarzenia, np.: PhotoWalki, InstaMeety. Użytkownicy oznaczyli już ponad 2,2 mln zdjęć hashtagiem #igerspoland.
Każdy może dołączyć do Igersów zaczynając od obserwowania na Instagramie profili @igers, @igerspoland i lokalnych grup oraz używania hashtaga #igers #igerpoland. Więcej informacji na stronie www.igerspoland.pl.

Noizz to portal tworzony przez ludzi pełnych pasji, ciekawości i niebojących się podejmować trudnych tematów i problemów dnia codziennego. Tworzymy treści dla użytkowników podobnych do nas. Jesteśmy otwartymi na nowości mieszkańcami dużych miast, jesteśmy cały czas online, interesujemy się kulturą miejską, muzyką, filmem, modą i street foodem. W Noizz publikujemy odważne treści i zaskakujące materiały wideo. Social media to nasze środowisko naturalne.

Jesteśmy nieocenionym źródłem zweryfikowanych informacji na temat mediów, reklamy, marketingu i public relations z kraju i ze świata. Na Press.pl znajdziecie codziennie newsy, opinie, wywiady, analizy i raporty przygotowywane przez doświadczonych dziennikarzy. Co dwa miesiące zapraszamy do salonów prasowych i na e-sklep.press.pl po nowy numer magazynu Press.